Obchodní podmínky

 

DODACÍ DOBA  A EXPEDICE ZBOŽÍ

Všechno objednané zboží expedujeme do 24 hodin od objednávky. V případě platby předem zboží expedujeme do 24 hodin od obdržení platby.

Dodací doba zboží je do 48 hodin od expedice

 

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Našim zákazníkům garantujeme, že získané osobní údaje budou zpracovávány pouze ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb.,
o ochraně osobních údajů. Získané 
údaje nebudou poskytnuty třetí straně s výjimkou údajů potřebných pro doručení zboží, které budou předány
 dopravci.VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ

Potvrzením objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami eshopu www.nalepit.cz a že s nimi souhlasí. Tyto obchodní podmínky jsou nedílnou součástí objednávky. S uskutečněnou objednávkou  zároveň zákazník potvrzuje, že s jejich pravidly plně souhlasí.

Potvrzením objednávky se automaticky uzavírá kupní smlouva mezi internetovým obchodem www.nalepit.cz a zákaníkem, který objednávku provedl. Obě strany jsou touto smlouvou vázány a zákazník je povinen si objednané zboží převzít.OBJEDNÁVKA ZBOŽÍ 

Předmětem objednávky je zboží uvedené v objednávce. Našim zákazníkům dodáváme zboží v perfektním stavu. Objednávka je platná po vyplnění všech povinných údajů uvedených v objednávkovém formuláři.

Pokud zákazník v objednávce uvedl špatný výběr barvy, či velikosti, lze do 1h změnu provést telefonicky.

Žádáme naše zákazníky, aby volbu barvy a velikosti samolepky prováděli pečlivě. Reklamace z důvodu špatného výběru barvy či velikosti dekorace budou akceptovány pouze za doplatek 50% z původní ceny produktu. Důvodem je specifická výroba zboží na základě každé individuální objednávky.


POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY

Objednávka je přijata naším online systémem, potvrzení objednávky a informaci o expedici zasíláme zákazníkům e-mailem. Objednávku můžete do 12 hodin zrušit e-mailem nebo telefonem bez udání důvodu.


DORUČENÍ A PLATBY

Cena dopravného je závislá na výši objednávky, větší hodnotou objednávky ušetříte!

Objednávka do 1.200 Kč:

  • na dobírku - 140,- Kč
  • platba předem - 100,- Kč

Objednávka nad 1.200 Kč:

  • na dobírku - 40,- Kč
  • platba předem - 0,- Kč

Zboží je doručeno prostřednictvím služeb České pošty do 3 pracovních dnů od expedice zásilka. V okamžiku odeslání je Vám zasláno upozornění na email a každým dnem očekávejte doručení.

V případě platby bankovním převodem je nutné tento způsob specifikovat v objednávce. Na email Vám bude zasláno číslo bankovního účtu, na který provedete platbu. Po připsání platby na účet dekorace na zeď ihned expedujeme. 


REKLAMACE A ZÁRUKA NA ZBOŽÍ

Případné reklamace vyřídíme k oboustranné spokojenosti. Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady či poškození. Doporučujeme zboží překontrolovat ihned po převzetí, kdy lze případné vady či poškození reklamovat.

Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady. Záruka se nevztahuje na nesprávné použití samolepky. Reklamace použité nálepky není možná.

O reklamaci nás informujte prostřednictvím kontaktního formuláře, emailem nebo telefonicky. Po dohodě můžete dekorace zaslat na naši adresu jako doporučený balík (nikoliv dobírkou). Reklamace vyřizujeme do 5 dnů od jejího přijetí.


 
NEPŘEVZETÍ ZBOŽÍ ZÁKAZNÍKEM 

Pokud si zákazník nepřevezme objednané zboží, ocitá se v prodlení věřitele a podle paragrafu 522 občanského zákoníku je povinen uhradit náklady a škody (poštovné a balné), které internetovému obchodu www.nalepit.cz vznikly.

Výše nákladů při nepřevzení objednaného zboží je stanovena na 20 % z celkové ceny objednávky.

 

 

Máte dotaz? Potřebujete poradit? Kontaktujte tým NALEPIT.cz